זהבית מדהלה

בעלת תואר MA בחינוך ו- MA בניהול מערכות חינוך בלתי פורמליות, דוקטורנטית לחינוך בבר אילן, חוקרת בתחום הלחץ והחרדה. נשואה לאבירם,  אמא לנוגה, הילה וליאור.

אילנה ברי

בעלת תואר MA בחינוך ו- MA בפסיכולוגיה. חוקרת בתחום הפסיכולוגיה החיובית והמוטיבציה האוטונומית. נשואה לאיציק, אמא לנועם, שחר ואור.

הסיפור שלנו - נעים להכיר

אנו אילנה ברי וזהבית מדהלה, שותפות הצועדות יחד כ- 20 שנים. דרכינו המשותפת מבוססת על רצון  לסלול את דרכה של החברה הישראלית בחינוך לחיים חיוביים, מוצלחים, משגשגים ואופטימיים. אנו מאמינות במצוינות אנושית וחברתית, ופועלות ליצירת מציאות שבה העלאת רמת הרווחה הנפשית היא חלק אינטגרלי בחיי היומיום. נשאף לשינוי תפיסה של המערכת החינוכית בישראל, כך שמקצועות הליבה יהפכו שווי ערך לפיתוח אנושי. השכלה פורמלית ניתן לרכוש בכל גיל. את הנפש, אם נחרבה, קשה מאוד לתקן. נשאף להנחיל עקרונות אלו לכמה שיותר בני אדם בישראל, תוך הבטחה לעלייה במידות האנושיות, בשיפור ערכיה של החברה הישראלית ובהישגיה בתחומים השונים.

מנהלת תחום הדרכה | יערה אלוש

בעלת תואר בתקשורת של האוניברסיטה הפתוחה. נשואה לגל ואמא של גאיה. עובדת בשלמא מתוך אמונה כי העתיד של כולנו תלוי בחברה שאנו חיים בה, ואפשר ללמוד וללמד כלים מעשיים לחיים טובים יותר. 

מבחינתי, הכל אפשרי אם מספיק רוצים.

מנהלת תחום גרפיקה | אורי בן שמעון

מעצבת גרפית, ובעלת תעודה בחינוך מיוחד. 

אופטימיות היא דרך החיים שלי, בזכותה אני קמה עם חיוך בבוקר וצולחת את היום. אני מתרגשת מיצירה, ואוהבת לראות כיצד דברים קמים לתחיה מתוך המחשב.

מנהלת משרד | סתיו אגצי

בעלת תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. 

אוהבת אתגרים, ופועלת תמיד בהתמדה ונחישות להשיג כל מה שאחפוץ. אוהבת לבוא לעבודה בבוקר ולהרגיש שאנחנו עושים שינוי אמיתי.

מנהלת משאבי אנוש ורווחה | מירי פדידה

מגיעה מתחום ניהול משאבי אנוש בחברות גדולות, בעלת נסיון של 20 שנים. מאמינה בלווי והכרות אישית של כל עובד ועובד, תוך מענה לצרכים הספציפיים של העובדים לצד התרבות הארגונית של החברה.  

אבירם

מנהל לוגיסטיקה | אבירם מדהלה

בעל תעודת הנדסאי אדריכלות וחשמלאי מוסמך. מנהל מחסן והנדימן. נשוי לזהבית, ואבא לנוגה, הילה וליאור. המוטו שלי בחיים הוא לאזן בין עבודה לבית, ולשמור על רוגע ואותנטיות. תמיד משתדל למלא את היום בדברים שאני אוהב. 

מרצה ומנחה קבוצות | ארז הוד

בעל תואר שני במדעי המח, מומחה בתחום המחשבים, בעל תעודת הנחיית קבוצות ממכללת גישות. מאמין בלימודים והתפתחות אישית כדרך חיים.