אודות

חברת שלמא מתמחה בכתיבה ויישום של תוכניות התערבות מבוססות מחקר מעולם הפסיכולוגיה החיובית, המיועדות לקהל הרחב, בתי ספר, רשויות וארגונים. התוכניות מעניקות כלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרי החוסן האישי והקהילתי בעידן של מציאות משתנה. בעזרת התכנים הפדגוגיים השונים, יוכלו המשתתפים לרכוש ידע וללמוד כלים להתנהלות מיטבית בעולם, ובהכרח ליצירת חברה טובה יותר.

החזון שלנו

קידום שפת הפסיכולוגיה החיובית, העלאת רמת הרווחה הנפשית, 
החוסן והאופטימיות בקרב החברה הישראלית,
למען 
יצירת חברה מיטבית.

מקצועיות

נתחייב לפעול תמיד מתוך ידע מבוסס, במומחיות וברצינות. איכות תהיה השם הנרדף שלנו, ובכל עשיה קטנה כגדולה, נדאג להשקיע באופן מיטבי עבור הלקוח, העובד ועצמנו.

חיוביות

נשאף להפיץ את ״שפת האופטימיות״, ולאמן אנשים רבים ככל האפשר לסגל דפוסי חשיבה חיוביים, מתוך ידיעה שחיוביות הינה אנרגיה המהדהדת למעגלי השפעה רחבים ובסופו של דבר מביאה לחברה טובה יותר.

חדוות למידה

נפעל מתוך רצון ללמוד, לחקור ולדעת. לא נפחד מטעויות ונדע להפיק מהן תועלת. נפתח את הסקרנות הטבעית הקיימת בלומדים, על מנת שיעברו תהליך אמיתי. נדאג כארגון להיות בתנועה ולהנות מהדרך.

השראה

אנחנו מאמינים בכוח האנושי ליצור מציאות, לשנות מחשבות ורגשות ולהשפיע על החיים שלנו ושל הסובבים אותנו. נהיה מודעים לעוצמתן של המילים, ונפעל להפצת מסרים מעצימים.

אנושיות

בכל מסגרת ארגונית בה נעבוד, ביחסינו עם העובדים ובכל תוכן שאנו כותבות, נדאג לקדם מידות טובות- אנושיות, התחשבות באחר, אדיבות, סלחנות ואמפתיה.

אומץ

נפעל מתוך תעוזה וידיעה שמגיע לנו להיות מאושרים. לא נפחד להניח סימני שאלה על תהליכים ולא נפחד להיות שונים. נדייק את הבקשות שלנו בדרך לחיים של הגשמה.

אחריות חברתית

כחברה עם מודעות חברתית גדולה, חשוב לנו מאוד להקדיש חלק מהאנרגיה והזמן שלנו לטובת הקהילה. אנו מעבירים סדנאות לקהלים שונים, נותנים מילגות לסטודנטים הזקוקים לכך ומרימים מיזמים קהילתיים שונים. אנחנו מאמינות בנתינה כדרך חיים.

לצורך שיתופי פעולה, פנו אלינו